1 / 2
SE PRODAVA STAN VO CENTAR
35.000 €
23.12.2018 13:00

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

SE PRODAVA STAN VO BULEVAR 72m2 SO 2 SPALNI , DNEVNA SO KUJNA I TRAPEZARIJA , 2 TERASI SO PREUBAV POGLED PREMA BULEVAR .CENA 35000€.KONTAKT ORTAK KOMPANI KEMAL 072 524 206 , 070782844

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

KEMAL
Потврден огласувач
070782844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам