1 / 12
Uvezeno od CH
1 €
09.12.2018 13:03

Македонски Брод

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2018

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Cena po dogovor
071519790
Kolata odi so garancija 4 letni novi gumi so bandazi isti kako na kolata
7 sedista full oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aaaaa
Потврден огласувач
70519795
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам