1 / 3
Termo Pecka | Термо Печка
4.000 МКД
Цената не е фиксна
24.07.2021 20:37

Ресен

Се продава термо печка 6-ка. Исправна во супер состојба! Вреди да се види!

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН : 070-495-257 - ИГОР!
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН : 070-495-257 - ИГОР!
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН : 070-495-257 - ИГОР!
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН : 070-495-257 - ИГОР!
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН : 070-495-257 - ИГОР!

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Илија
Потврден огласувач
078424678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам