1 / 2
Секојдневни дамски влошки
460 МКД
06.04.2021 11:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Секојдневни дамски влошкисо активен кислород, негативни јони и инфрацрвени зраци.
Состав: неткаен текстил (памук), лента со анјонски чип со активен кислород и инфрацрвени зраци, воздушно пропустлив материјал, апсорбирачки материјал, вентилирачки најдолен слој, екстракт од ментол и лаванда.
Дејство: активниот кислород ја зголемува значително воздушната пропустливост и присуството на кислород со што го спречува развивањето на бактерии.
Анјони– ги отстрануваат бактериите, микробите и алергените, ги неутрализираат непријатните мириси, имаат противвоспалителен и антибактериски ефект.
Инфрацрвени зраци– ја подобруваат циркулацијата и обновувањето на клетките и на тој начин го зајакнуваат имунолошкиот систем.
30 парчиња, 460 денари
078 610 785

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
078610785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам