1 / 1
materjal za fasada
1 €
09.03.2019 08:21

Ѓорче Петров / Скопје

zimski popust na stiropor :
5sm/17kg=100den
8sm/17kg=160den
10sm/17kg=200den
kolicinite se ograniceni
lepak za stiropor-230den
abrib = 1100den
rabis mreza 50m2=1000den
agolna lajsna = 35den

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070204900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам