1 / 3
Prodavam neoblecen koatum
3.000 МКД
05.09.2022 10:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Костуми

Големина:

XL

Боја:

Црна

prodavam skroz nov trodelen kostum, crn so beli rigi.
Pantaloni, sako i elece

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
075454554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам