1 / 2
Kombinirka Brno 7x57R 12calibar info .071/282-505
1 €
15.06.2019 16:17

Битола / Битола

Se prodava lovnobojna puska brno 7x57r so dupli cevki 12 kalibar tel 071/282-505 vo odlicna sostojba

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078453511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам