1 / 3
Velosiped
1 МКД
21.08.2019 11:24

Кичево

Se prodava velosiped, Slovenska marka rog, vo mnogu dobra sostojba, Cena po dogovor. Javetese za podetalni informacii.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Rade
Потврден огласувач
075250233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам