1 / 7
Subaru Legacy vo top sostojba
1.000 €
Цената е фиксна
14.07.2022 09:13

Битола / Битола

Se prodava Subaru Legacy 2008 god 2.0 dizel vo top sostojba, nikogas ne udirano so mnogu oprema na nego aluminium bandazi skoro novi gumi i drugo.
Od voziloto e izvaden samo motorot, kompjuterot menuvacot i se drugo e vo funkcija i top sostojba.Kolata se prodava komplet ne na delovi. Tuleto na slikata se prodava posebno 80 euro, najgolema dimenzija.
informacii na 070207664 Ljupco

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

LJUPCO
Потврден огласувач
070207664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам