1 / 4
NOVI SKI JAKNI I SKI PANTALONI, BREATHABLE AND WATERPROOF
40 €
20.03.2021 19:17

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Останато

Големина:

L

Боја:

Други

NOVI NOVI SKI JAKNI I SKI PANTALONI, KVALITETNI , MARKA CRANE MADE IN GERMANY.
BREATHABLE AND WATERPROOF, KVALITETEN MATERIJAL, ORIGINAL.
ITNO Itno!!!!! Uste nekolku parcinja ostanati. M i L golemini
Jakna - 55 evra Pantaloni 47 evra
CENA ZA KOMPLET 100 EVRA.
Sleduva i popust za povekje parcinja kupeni.
Tel. 071293676 viber/ whatsapp

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

DENI
Потврден огласувач
0038971293676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам