1 / 1
хармоника
1 €
11.12.2018 16:37

Делчево / Делчево

Се продава хармоника цена по договор. Лице за контакт Никица 070 983 636

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

MARIJA
Потврден огласувач
072220803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам