1 / 4
freza
50.000 МКД
Цената не е фиксна
12.12.2018 08:46

Пехчево / Берово

Тракторска фреза AGROKUN 180 cm
нови ножеви нови лизгачи

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076387330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам