Logo

plac pred mirkovci do obikolnica so vlez od glavna ulica

Број на оглас: 3109673 | Објавен на: 23.02.2020, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2730 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 20 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


placot e odlicen za poveke nameni na dvesta metri od obikolnica se naogja ekstra cena vlez od glavna ulica kaldrmata sega veke ne e kaldrma asvalt

 Скопје    Општина:Чучер Сандево

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач