1 / 3
Jajca od prepelica
5 €
Цената е фиксна
14.12.2018 11:21

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat jajca od prepelica cena 5 den.

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
071369173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам