Logo

Čipuvanje

Број на оглас: 3110339 | Објавен на: 16.01.2020, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2018

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam čipovi za pojacuvanje na motorot na WV golf.vento idr.
Zgolemuvanje na snagata za 20 do 25 konjski sili.
078386850

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач