Продавам машина за стругање терацо
По Договор
13.03.2019 17:15

Штип / Штип

Продавам машина за стругање терацо (венецијанско терацо, мозаик)во одлична состојба.
Цена по договор.
Информации 071/217-757

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

edusoftmk
ул.Панче Караѓозов бр.34, Штип
Потврден огласувач
078874482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам