1 / 1
SMETKOVODSTVO/KNIGOVODSTVO
По Договор
30.06.2022 16:27

Аеродром / Скопје

Партнер Плус е лиценцирано Друштво за сметководство и консалтинг услуги, основано во 2012 година со работно и практично искуство над 25 години, со физички и правни лица во Македонија и во странство.
ИСКУСТВО
Во нашата фирма работат искусни лиценцирани сметководители со работно искуство над 20 години спремни да одговорат на секаков вид на прашања.
ПРОФЕСИOНАЛИЗАМ
Вработените сметководители се дипломирани економисти со долгогодишна континуирана посета на семинари и обуки од областа на сметководството и финансиите.
ЕКСПЕДИТИВНОСТ
Сите ваши барања во врска со водењето и функционирањето на вашата фирма ги извршуваме во најкус можен временски период.
АЖУРНОСТ
Работиме по принцип на месечно примо-предавање на сметководствената документација и сето тоа е ажурирано за неколку дена.
СЕРИОЗНОСТ
Присутни сме на пазарот од 1990 година и ќе бидеме присутни во наредните години за вас и вашите потреби. Имаме 6 вработени и ги поседуваме сите потребни и дополнителни лиценци.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

PARTNER PLUS
UL.FEVRUARSKI POHOD BR.60
Потврден огласувач
075/38 49 48
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам