1 / 11
Se prodava Kuka do skolo kiril i metodi
21.000 €
Цената не е фиксна
05.01.2019 16:01

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

172 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

veles

Se prodava kuka legalizirana privatizirana opremena so dvor nee lepenka do osnovnoto uciliste kiril i metodi i gradinka dimce mircev za pod inf na mob 077396568

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Meslacio
Потврден огласувач
077396568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам