Logo

rusenje na stari kukji i iskop

Број на оглас: 3111374 | Објавен на: 27.03.2020, 02:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Rusenje na stari kukji i iskop .Uslugi so valjak, bageri i kamioni .Brzo ,evtino i kvalitetno so dolgo godisno iskustvo.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Halis