1 / 12
KARCHER 1050 SEI i WAP MASINIi i industri smukalki
По Договор
07.11.2021 17:24

Струга / Струга

se prodavat 2 komada karcher 1050 sei profi masina wap l3000 eden komad i smukalka karcher profi i dve industri smukalki trofazn masinite ne se koristeni makedonia i se komplet so crevo i pistol i dizna mozit da se platit i so faktura

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

ledion trans
Потврден огласувач
071911701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам