1 / 9
TRANSFORMATOR KONVERTER ADAPTER od 110V
1.000 МКД
27.03.2019 22:01

Аеродром / Скопје

Prodavam transformatori na struja od 220V na 110V od 100W do 2500W.
Sevenstar 100W=1000 denari
Newstar 200W=2000 denari
Sevenstar 200W=2500 denari
Goldsource 500W=3000 denari
Electric toy 600W=2000 denari
Transform 2000W=6000 denari - ne e slikan
Site transformatori se so bakarno trafo i imaat zastita od preoptovaruvanje. Doneseni se od Amerika i nikogas ne se upotrebuvani.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
079240499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам