1 / 1
Panasonic
500 МКД
08.11.2020 13:31

Битола / Битола

Телефакс со копир и мемории, малку користен
Panasonic модел KX-FHD332

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Факсови

Се продава од:

Катерина
Lerinska 58
Потврден огласувач
070/311-485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам