1 / 6
Инфраред леќи за покер
300 €
29.12.2018 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Развиена во нашите лаборатории, од GambleRomania, најновата технологија на означени карти со инфрацрвено невидливо мастило беше имплементирана во инфрацрвени контактни леќи за обележани карти за играње. Незабележливи додека се игра, тие можат да ја имаат природната боја на вашите очи.

Низ овие леќи можете да ги гледате ознаките на задната страна од картите за игра, направени од пластика или картон, на далечина од 4 метри. Kонтактните леќи со невидливо мастило се најлесниот производи што може да се користи во игрите за коцкање со карти.
Контактните леќи се многу удобни и воопшто не влијаат врз здравјето на вашите очите и може да ги носите подолго време.

Изработени од високо квалитетни материјали, леќите со невидливо мастило имаат гаранција со важност до 2 години. За да го продолжите животниот век на леќите и да го зачувате нивниот квалитет задолжително е да ги чувате во специјални кутии и услови и да ги дезинфицирате периодично.
Производите на GambleRomania се создадени за волшебниците и за илузионистите, и за секој кој сака да ги научи тајните на технолошката магија.
GambleRomania, основана во 2009 година, е сопственик на фабрика и лабораторија, каде што нашите техничари и дизајнери креираат нови производи за технолошки трикови, оптички илузии, ментализам, трикови со карти, микро магија, електронска магија, магија од близина, магични маси, магични коцки. Ние работиме со производи од популарни брендови како Modiano, Copag, Cartamundi, Bicycle и со други постоечки брендови.

Нивната намена е строго рекреативна и за забава.

Телефонска централа Романија +4 0720 426 253 или 0040720426253

Whatsapp +4 0720 426 253 или 0040720426253

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам