1 / 7
GALAXY S4 USA T MOBILE
3.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2022 17:17

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

GALAXY S4

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Otklučen,ispraven,bez grebnatinka
071 904 047

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071904047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам