Logo

Kapak za motor za berlingo 2.0 - hdi

Број на оглас: 3113090 | Објавен на: 01.08.2019, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Socuvan!!
2000 god.
077/888 - 700
Posle 17h

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  .....

Потврден огласувач