1 / 1
Zemjiste pogodno za gradba
12 €
09.06.2022 10:42

Ресен

Квадратура:

6634 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava zemjiste pomegju glavniot pat i ezeroto pred turistickata naselba Pretor-250m. Zemnjisteto e pogodno za gradba na turisticki objekti. KP-447. Za polovina povrssina - 16e,a za cetvortina - 20e. moze i pod naem.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070364231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам