1 / 1
Niva vo resensko
3 €
09.06.2022 10:41

Ресен

Квадратура:

3230 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava kvalitetna niva pogodna za sekakvi zemjodelski kulturi i ovosni nasadi so prirodna vlaga, na mesto vikano Ulica selo Podmocani. KP-848. se izdava i pod naem.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070364231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам