Nivi niva zemjodelski prva klasa na edna brazda..
По Договор
17.08.2021 08:42

Виница / Виница

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva na edna brazda pod voda prva klasa vo Vinecko pole kaj vlezot na visnarnikot 7 dekara..Za poveke informaci na tel:076-981-613..Oliver..
- BEZ ZAMENI CENA PO DOGOVOR...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам