1 / 12
Izdavam apartman vo strogiot centar na Ohrid
600 МКД
19.03.2023 19:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Za nova godina stanot e iznajmen!!!Se iznajmuva dvosoben stan od 64 m2, na 3 kat, vo strogiot centar na Ohrid, vednas do NLB Banka, glavniot plostad i ezeroto.
Stanot e kompletno opremen!!!
Ima internet i parking okolu zgradata

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам