1 / 5
ИТНО СО ПОВОЛНИ УСЛОВИ И ЦЕНА
9.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2018 22:45

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

25 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1845

Година на реновирање:

1972

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Пирин Планина 14

Приземје со станбен простор од 60 м2 и двор 25м2 и пом.прос.5м2. Во близина на ценаторот на Велес и плоштад Којник. Со сопствен влез, струја, вода и влез во двор и приземје. Се продава и 1/2 од воздушен простор над куќа.
ИТНО, ПОВОЛНО И СО ПОВОЛНА ЦЕНА. Подготвеност за договор за цена.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
078344503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам