1 / 2
2 Broja od telekom zlateni
70 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2020 07:16

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

S

Боја:

Blue

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodavaat dva broja zlatni od telekom 70 evra dvata i prodavam uste eden broj se koristet e telekom 072530777 100 evra moze i zamena za s8 ili s8 plus ili note 8 so puknato staklo ili ekran za poveke info na telefon

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Jahja phone
Marsal Tito. 305
Потврден огласувач
072530777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам