Logo

Prodavam stan vo Ohrid

Број на оглас: 3116042 | Објавен на: 30.10.2019, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 52 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Ohridati

Цена: 57.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Ohrid vo Ohridati prv sprat pozadi Restoran Orfej, namesten so parno 52 m2, renoviran
Cena 1.100 evra kvadrat

Tel 070-240-204

Огласи од: Астера Дом

Астера Дом

Скопје
Скопје

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Астера Дом (претпријатие)

Потврден огласувач