1 / 1
Се продава куќа
По Договор
02.08.2020 17:17

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул. Првомајска бр.18

Се продава куќа со дворно место на улица Првомајска бр.18 во Штип. Цена по договор.
Телефон за контакт 078 826 699 - Драги

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Драги
Потврден огласувач
078826699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам