1 / 8
Se izdava Dvosoben Stan/Apartman so parking
1 €
31.07.2022 15:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Dimitar Vlahov 57A

Se iznajmuvat novi dvosobni stanovi na turisti i kirija do maj 2021 god od 50m2 I 60m2 vo centarot na Ohrid vednas do gradsko Sobranije na 80m od ezeroto I kaj Ohridska Banka.
Stanvi se kompletno opremeni so dnevna trpezarija, kujna, spalna, kupatilo, ves masiiina, balkon, klima, internet, lift, parking i tn. Kapacitet 5-6 osobi vo eden stan.
Tel. Viber 075665426

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Hadzi Milutin
Потврден огласувач
075665426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам