1 / 1
Prodavam gradezno zemjiste vo Zdanec
По Договор
07.09.2020 11:35

Карпош / Скопје

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во населба Жданец со маркица за градба.

цена: По договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
070427701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам