1 / 6
Дуќан во Центар
220 €
04.09.2021 16:49

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

30 m²

Се издава дуќан со посебен влез, оптичка врска за интернет, функционални решетки, место за реклама, голем излог, вц и кујна. Дуќанот е двособен, Голема соба 18м2 мала соба со купатило и кујна 12м2. Дуканот е со излез на Бул.Кочо Рацин, кај вториот влез на зелен пазар. Дуќанот е погоден да се користи и како канцеларија.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Violeta
Потврден огласувач
077582501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам