1 / 3
Продавам пластики за ACER E1-571
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.04.2019 15:54

Битола / Битола

Купени се по грешка.
Порачани за друг модел, а стигнаа за E1-571

Повеќе инфо на 075 387 916

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Ѓорги Христовски
Потврден огласувач
075303780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам