1 / 1
VENOLGON - mast za otoci i bolki vo nozete i prosireni veni
599 МКД
Цената е фиксна
29.01.2021 08:42

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Венолгон - руска маст за отоци и болки во нозете и проширени вени. Цена 599 денари.
Контакт тел 075 787 437
Го намалува отокот и болката во нозете,
Ги зајакнува ѕидовите на крвните садови, ги прави повеќе еластични и помага да се елиминира стагнацијата во нозете.
Ја подобрува циркулацијата на крвта.
Се препорачува како профилактика против проширени вени и тромбофлебитис.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075787437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам