1 / 3
MAXELL SPEEDBOAT BLACK USB 64GB - Novi
700 МКД
21.12.2018 10:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavame novi USB Stikovi:

MAXELL SPEEDBOAT BLACK USB 2.0 64GB - 700 denari
MAXELL SPEEDBOAT BLACK USB 3.1 64GB - 990 denari.

Telefon: 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од: Претпријатие

PREMIUM
Потврден огласувач
023232488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам