1 / 11
Opel Omega 3000 bandazi so gumi
1 МКД
10.04.2021 09:11

Кавадарци / Кавадарци

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Продавам бандажи од Опел Омега А 3000, димензија 7Ј х 15, ЕТ39 со растојание на отворите 5х112. Еден има пукнатини од двете страни на едниот крак (не е цел пукнат), се гледа на сликите. Пожелно е да се погледнат на лице место. Цена 150 евра со место за договор. Инфо на 078 601 222 после 17 часот.

*** Гумите се демонтирани и фрлени, огласот е само за бандажи***

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070239423
Испрати Е-маил до огласувачот