1 / 2
Mikromotori bien air
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2021 23:24

Куманово / Куманово

Ispravni 3 mikromotori bin air ,vo super sostojba.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Се продава / Можна е замена од:

Xx
Потврден огласувач
079265195
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам