Продавам плац
20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 16:13

Охрид / Охрид

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во село Лескоец Охрид

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjoko
,,Мирче Ацев ,,33а 1/8
Потврден огласувач
070888174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам