1 / 5
OTKUP NA LAPTOP
1 €
08.02.2021 17:33

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Otkupuvam laptopovi ponudete

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се бара од:

Ljupco
Потврден огласувач
070266704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам