1 / 10
AUDI A4 2.0TDI 140KS 2007god.
5.100 €
Цената не е фиксна
15.11.2019 11:29

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Audi A4 odlicno vozilo stegnato treba samo da se vidi i proba,kolata e registrirana do 12 2019

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jonce
Потврден огласувач
070609335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам