1 / 3
Zemjiste pogodno za gradba vo Pretor
10 €
09.06.2022 10:42

Ресен

Квадратура:

7124 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat 3 parceli so pogled na ezero pogodni za izvedba na objekti i stopanisuvanje, pod selo Pretor, 500 m do ezero. Do parcelite ja ima potrebnata infrastruktura. PARCELITE MOZZAT DA SE DELAT I NA POMALI POVRSSINI.
KP - 407 od 4245 m2 po 10 eur za m2. KP - 405 od 1920 m2 i KP-406 od 959 m2 dvete po 16 eur po m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070364231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам