Logo

Sifoni plasticni - resetka

Број на оглас: 3120574 | Објавен на: 01.08.2019, 08:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Вид на оглас: Се продава


Ne se upotrebuvani - novi
Kupeni po greska
150mm.
Dva komada
100ден. за еден
071/740 - 543

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  .....

Потврден огласувач