Cistam po stanovi
1.200 МКД
28.09.2020 13:34

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Cistam po stanovi, kuki, kancelarii, kafici, vlezovi i sl. tel za kontakt 079329438

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

XXXXXX
Потврден огласувач
079303841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам