Барам плац во Нова Битола до 500м2
1 €
15.10.2022 21:40

Битола / Битола

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Купувам место за куќа околу 500м2 во околината на Лавчанска населба,Стрчин,околу болница Плодност
тел.078 237 374

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Прима
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам