Куќа во Тетово
По Договор
08.10.2020 08:53

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1992

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Борис Кидриц 52

Се продава куќа во центарот на Тетово (во близина на Пунто Верде).

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragoslav
Потврден огласувач
070259931
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам