1 / 12
APARTMANI 900 den
900 МКД
15.04.2023 18:12

Битола / Битола

Квадратура:

22 m²

Греење:

Централо

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петроград“.
01. Мирна и тивка околина.
02. Обезбеден паркинг.
03. Парно.
04. Кабeлска телевизија и интернет.
05. Топла вода во секое време.
06. Максимална хигиена.
07. Засебна кујна, бања и ВЦ.
08. Цената изнесува 1200 денари за двајца.(за три лица цената е 1800, а, за едно лице 900) Објектот се наоѓа во Нова Битола, Брусничка Населба, на ул. Ужичка Република бр. 38. Собите НЕ се за изнајмување од типот “за саат-два“. Ве молиме контактирајте не’ измеѓу 07,00-22,00 часот на следниов број: 078-461-995.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

OOOO
Потврден огласувач
078461995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам